Superkame automobilius - Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip vyksta automobilių supirkimas ? Dažniausiai užduodami klausimai.

Jeigu Jūs norite parduoti savo automobilį - tokiu atveju siūlome pasinaudoti mūsų svetainės galimybėmis, kurios leis itin greitai ir be didesnių pastangų parduoti automobilį.

1. Pats lengviausias ir geriausias būdas užpildyti pradiniame puslapyje užklausos formą. Jūsų pasiūlyma gaus mūsų visi auto supirkėjai vienu metu. Taip Jūs gausite daugiau pasiūlymų iš įvairių žmonių kurie superka auto.

2. Galite skambinti atskiriems auto supirkėjams ir bendrauti atskirai. Visų kontaktus rasite pradiniame puslapyje. Tačiau tai užtruks kurkas daugiau laiko nei išsiųsti užklausą visiems iš karto.

3. Automobilio pardavimas per specializuotus automobilių pardavimo puslapius tokius kaip "autoplius" "autogidas" "autobilis" ir panašūs. Už skelbimo patalpinimą teks sumokėti gan nemažus pinigus. Jeigu nenusimanote apie automobilius o jis dar turi defektų tokiu atveju pardavinėti gali tekti labai ilgai.

Kas sutvarko pirkimo - pardavimo dokumentus jeigu aš nelabai gaudausi ir neturiu galimybės nuvykti į regitrą ?

Jeigu automobilį parduosite auto supirkėjams tokiu atveju visais reikiamais dokumentais, jų sutvarkymu pasirūpins jie.

Nevažiuojančių auto supirkimas. Jeigu automobilis po auto įvykio ir nevažiuoja kas tokiu atveju?

Automobilius po auto įvykio, ar tie kurie nežsiveda dėl kitokių priežasčių transportuoja savo transportu patys supirkėjai..

Kokius superkame automobilius?

Superkame absoliučiai visus automobilius. Gali būti tiek visisškai tvarkingi, tiek su įvairiais defektais. Superkame ir angliškus automobilius su vairu dešinėje.

P.S Superkame automobilius net su "lobiais" bagažinėse ;) 

Superkame automobilius