Senų automobilių supirkimo kainos

Senų automobilių supirkimo kainos. Kiek galima gauti už seną automobilį?

Senus, nenaudojamus dažnai su įvairiais defektais automobilius perka auto supirkėjai. Jie tokius automobilius dažniausiai ardo ir vėliau parduoda dalimis. Lietuvoje daugiausiai pinigų galima gauti už populiariausios markės automobilius tokius kurie turi didžiausią paklausą. Na pavyzdžiui AUDI, BMW, VW

TOP 10 einamiausi modeliai supirkimui:

  1. Audi A4, Audi A6, Audi A3
  2. Opel markės automobiliai
  3. BMW 320, 520
  4. VW Golf 3, 4, 5
  5. VW Passat B4, B5
  6. Ford
  7. Renault
  8. Volvo
  9. Peugeot
  10. Toyota

Už visai nevažiuojančius, senus nesikuriančius dažniausiai gausite 250 iki 400eur. Už tvarkingesnius su įvairiais defektais nuo 400 iki 1000eur. Už tvarkingus automobius tinkamus eksplotuoti gausite pagal automobilio būklę. Norint sužinoti kiek galite gauti už savo automobilį siūlome užpildyti užklausos formą

Jeigu automobilis visiškai nieko vertas galite priduoti utilizavimui ir gauti ENTP pažymą. Su šia pažyma galėsite įsigyti paspirtuką.

Kaip gauti geriausią kainą už savo seną parduodamą automobilį?

Neskambinkite visiems automobilių supirkėjams iš eilės. Užpildykite puslapyje pateikta formą ir Jūs gausite kainos pasiūlymus iš visų Lietuvos supirkėju. Taip galėsite palyginti kainas. Tas kuris pasiūlys didžiausią kainą arba geriausias Jums tinkamas sąlygas tam galėsite parduoti.

Šiuo metu ypač didelę paklausą turi seni visureigiai kurie dar kuriasi ir važiuoja. Juos šiuo metu eksportuoja į Ukrainą.