Kiek moka už superkamus automobilius

Dažniausiai ir vienas iš svarbiausių klausimų kiek moka supirkėjai už automobilius. Tam kad tiksliai galėtu atsakyti kiek moka automobilių supirkėjai reikia kuo smulkiau įvardinti automobilio trūkumus jeigu tokiu yra. Jeigu automobilis superkamas utilizavimui kaina dažniausiai būna 100-200eur už itin prastos būklės automobilį. Jeigu automobilis naujesnis ir superkamas utilizavimui galima tikėtis didesnės sumos.

Kitas dažnas klausimas ar geriau pačiam bandyti parduoti per skelbimų portalus autoplius, autogidas ar visgi parduoti auto supirkėjams. Jeigu automobilis turi trūkumų ir Jūs jų nenorite pašalinti galimas daiktas kad toks automobilis parsidavinės ilgai. Jeigu neturite nei laiko nei noro užsiimti automobilio paruošimui pardavimui geriau tiesiog parduoti jį automobilių supirkėjams.

Pliusai parduodant automobilį supirkėjams: Automobilį nuperka per vieną dieną sutarus kainą, atsiskaito iš karto, padeda sutvarkytis visus reikiamus dokumentus, jeigu automobilis nevažiuojantis patys išsiveža ant traliuko, nereikia rūpintis automobilio defektų šalinimu, nereikia mokėti už skelbimo patalpinimus internete norint parduoti automobilį, nereikia gaišti laiko aprodant automobilį susidomėjusiems pirkėjams.

Minusai parduodant automobilį supirkėjams: Gausite šiek tiek mažesnę kainą nei pardavinėtumėte pats.

Automobilio pardavimas supirkėjams populiari paslauga taupantiems laiką ir nervus :)  

Norite sužinoti kiek galėtumėte gauti už savo automobilį? Užpildykite užklausos formą ir gausite pasiūlymus iš visų TOP Lietuvos auto supirkėjų.