Automobilių supirkimas metalo laužui kainos

Kiek moka už automobilio supirkimą laužui? Kiek moka už nevažiuojantį automobilį? Kiek moka už daužtą automobilį? Tokių klausimų dažniausiai žmonės ieško google paieškoje. Ko tikėtis turint labai prastos arba prastos būklės automobilį? Yra du variantai parduoti į metalo laužą superkančias įmones. Jeigu norėsite, kad jie patys paimtu automobilį tai tokiu atveju už automobilį negausite nieko. Pliusas Jūs atsikratote nuo kiemo nereikalingu automobiliu už dyka ir nereikia rūpintis jo išvežimu jeigu tam neturite galimybės. Jeigu nugabensite automobilį į metalo supirkimo aikštelę už automobilį gausite 100-200eur priklausomai nuo automobilio markės, modelio. Dažniausiai moka nuo to kiek sveria automobilis.

Kitas variantas daug paprastesnis ir pelningesnis pasiūlyti savo automobilį "automobilių supirkėjams" liaudyje vadinamiems perekūpams. Čia gausite daugiau naudos. Pirma tai jog automobilį jie pasiims iš Jūsų kiemo savo transportu ir taip pat sumokės pinigų. Dažnu atveju daugiau nei metalo supirkimo aikštelės. Kodėl supirkėjai perka tokius automobilius? Vieni užsiima automobilių ardymu ir sveikas dalis parduoda. Kiti parduoda i tas pačias metalo supirkimo aikšteles tačiau kadangi jie parduoda dažnai ir didesniais kiekiais aikštelės jiems moka didesnius pinigus. Tokiu atveju gaunate didesnę nauda tiek Jūs tie auto supirkėjas.

Kaip surasti tą patį dosniausią automobilių supirkėją kuris už Jūsų automobilį pasiūlys geriausią kainą? Viskas paprasta užpildykite užklausos formą ir Jūsų pasiūlymą gaus visi geriausi Lietuvos supirkėjai. Dažniausiai 20-60min bėgyje visi pateikinės savo pasiūlymus Jums el.paštu ar telefonu kaip norėsite. Tada išsirinksite tą kuris moką daugiausiai ar to kurio sąlygos Jums pasirodys geriausios ir parduosite savo "laužą"