Nevažiuojančių auto supirkimas

Nevažiuojančių auto supirkimas

Nevažiuojančių auto supirkimas

Specializuojamės nevažiuojančių, senų, nenaudojamų automobilių supirkimu. Taip pat superkame ir kitas transporto priemones: motociklus, keturačius, mikroautobusus, kemperius. 

Mums tinka visi variantai, be dokumentų, nevažiuojantys, daužti, seni, su įvairiais defektais. Jeigu norite greitai ir be jokių rūpesčiu parduoti savo automobilį skambinkite mums. 

Kaip vyksta auto supirkimas pas mus

Paskambinate telfonu mums ir papasakojate kokį automobilį turite. Išvardinate maždaug kokie automobilio minusai ir mes tai įvertine pateikiame pradine kainą. Jei ji Jums tiks tada sutarsime laiką dėl susitikimo apžiūrėti detaliau automobilį. Jei automobilis mums tiks ir sutarsime pardavimo kainą tinkančią tiek mums, tiek Jums su Jumis atsiskaitysime iš karto vietoje. Jei automobilis pats nevažiuoja tai automobilį išsivešime savo transportu per 1-5d.d o jeigu automobilis važiuojantis tai jį pasiimsime tą pačia dieną po nupirkimo.

Jums nereikės savo automobilio vargti pardavinėti per auto skelbimų portalus. Nereikės mokėti už skelbimo įkėlimą didelių pinigų. Nereikės gaišti savo brangaus laiko aprodant žmonėms automobilį. Nes dažniausiai automobilį nuperka tiks koks 3-7 žmogus kuris apžiūrės Jūsų autombilį. Tam teks sugaišti ne vieną dieną. Mes automobilį nupirksime iš karto.

Visus reikiamus dokumentus su Regitra padedame sutvarkyti mes. Jums reikės tik prisijungus prie regitros internetinio puslapio patvirtinti automobilio perleidimą mums.

Mes mokame adekvačias kainas už automobilius. Jums išvardinsime visus Jūsų automobilio trūkumus ir kiek tai kainuotu pašalinti. Jūs susidarysite bendrą vaizdą kiek kainuotų "prikelti" automobilį patiems. Dažnu atveju suprasite kad tai kainuos per daug pinigų ir per daug laiko. Geriau nevažiuojančiu automobiliu atsikratyti ir tiesiog pirkti kitą. Taip sutaupysite daug laiko ir daug nervų.

Išvada

Nenori vargti su savo nevažiuojančiu automobiliu? Skambink mums ir mes jį nupirksime iš Jūsų už tikrai edekvačia rinkos kainą.

Jus gali sudominti

auto supirkimas Vilnius
BRANGIAI, SKUBIAI, SĄŽININGAI SUPERKAME AUTOMOBILIUS IR MOTOCIKLUS VISOJE LIETUVOJE. +37068762999...
superka auto
Superka auto, superka auto, superka auto - Tadas superka auto ! Superku senus su įvairiais...
Automobilių supirkimos visoje Lietuvoje
Automobiliu supirkimas 24/7 Visų Automobilių Supirkimas Lietuvoje +37067505535, www.savaauto.lt...
Senų auto supirkimas
DEIAUTA – Senų auto supirkimas Superkame įvairaus stovio automobilius visoje Lietuvoje. Norint...