Akumuliatorių ir metalo laužo supirkimas

Metalo laužo supirkimas
Akumuliatorių supirkimas

AKUMULIATORIŲ IR BATERIJŲ SUPIRKIMAS

SUPERKAME IŠEIKVOTUS AKUMULIATORIUS IR BATERIJAS

Akumuliatorių supirkimas iš įmonių, organizacijų ir gyventojų. Superkame ir tvarkome išeikvotus švino – rūgštinius akumuliatorius, šarminius akumuliatorius ir baterijas.

Akumuliatorius yra cheminis elektros srovės arba maitinimo šaltinis, kurio veiklą galima po išsikrovimo atstatyti. Per eilę iškrovimo ir įkrovimo ciklų akumuliatorius praranda savo gebėjimą kaupti energiją ir jį belieka tik saugiai utilizuoti. Akumuliatoriai rūšiuojami pagal elektrolito tipą į rūgštinius ir šarminius.

Mes įmonėms akumuliatorių ir baterijų surinkimui siūlome savo specialius, rūgštims ir šarmams atsparius konteinerius, kuriuos sutartu laiku keičiame.

UAB „Metransa“ Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus 2013 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. AV-50 ir 2013 m. spalio 29 d. įsakymu Nr. AV-255 yra buvusi įtraukta į turinčių teisę išrašyti gaminių (akumuliatorių) ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašą (šiuo metu atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų neišrašome).

UAB „METRANSA“ metalo laužo supirkimo kainos. Jeigu turite didesnį metalo laužo kiekį, dėl kainos teiraukitės mob. telefonu +370 (698) 01380, +370 (615) 84144 arba rašykite el. paštu info@metransa.lt.

Jus gali sudominti

Metalo laužo supirkimas

SUPERKAME VISŲ RŪŠIŲ METALŲ LAUŽĄ

Superkame...

Metalo laužo supirkimas

SUPERKAME AUTOMOBILIUS ,Lengvuosius, Krovininius,...

Automobilių supirkimas Telšiuose

Skubus automobilių supirkimas!

Superkame...

automobilių supirkimas, naudotų automobilių pirkimas, automobiliu supirkimas, automobiliu pirkimas, masinu supirkimas, masinu pirkimas, senu automobiliu supirkimas, senu automobiliu pirkimas, naudotu automobiliu supirkimas, naudotu automobiliu pirkimas, auto supirkimas, auto pirkimas, superka automobilius, perka automobilius, superka auto, perka auto, cкупка автомобилей, cкупка авто, авто скупка

BRANGUS IR GREITAS AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS 

...

Automobilių supirkimas

SUPERKAME VISŲ MARKIŲ VAŽIUOJANČIUS IR NEVAŽIUOJANČIUS...

Perkame visų markių automobilius ir motociklus

PERKAME VISŲ MARKIŲ AUTOMOBILIUS IR MOTOCIKLUS VISOJE...

SUTARSIME DRAUGIŠKĄ KAINĄ.

8 6 2 2 7 7 9 4 9...