Akumuliatorių ir metalo laužo supirkimas

Akumuliatorių ir metalo laužo supirkimas

AKUMULIATORIŲ IR BATERIJŲ SUPIRKIMAS

SUPERKAME IŠEIKVOTUS AKUMULIATORIUS IR BATERIJAS

Akumuliatorių supirkimas iš įmonių, organizacijų ir gyventojų. Superkame ir tvarkome išeikvotus švino – rūgštinius akumuliatorius, šarminius akumuliatorius ir baterijas.

Akumuliatorius yra cheminis elektros srovės arba maitinimo šaltinis, kurio veiklą galima po išsikrovimo atstatyti. Per eilę iškrovimo ir įkrovimo ciklų akumuliatorius praranda savo gebėjimą kaupti energiją ir jį belieka tik saugiai utilizuoti. Akumuliatoriai rūšiuojami pagal elektrolito tipą į rūgštinius ir šarminius.

Mes įmonėms akumuliatorių ir baterijų surinkimui siūlome savo specialius, rūgštims ir šarmams atsparius konteinerius, kuriuos sutartu laiku keičiame.

UAB „Metransa“ Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus 2013 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. AV-50 ir 2013 m. spalio 29 d. įsakymu Nr. AV-255 yra buvusi įtraukta į turinčių teisę išrašyti gaminių (akumuliatorių) ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašą (šiuo metu atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų neišrašome).

UAB „METRANSA“ metalo laužo supirkimo kainos. Jeigu turite didesnį metalo laužo kiekį, dėl kainos teiraukitės mob. telefonu +370 (698) 01380, +370 (615) 84144 arba rašykite el. paštu info@metransa.lt.

Jus gali sudominti

Metalo laužo supirkimas
SUPERKAME VISŲ RŪŠIŲ METALŲ LAUŽĄ Superkame įvairų juodojo bei spalvotojo metalo laužą: varį,...
Metalo laužo supirkimas
SUPERKAME AUTOMOBILIUS ,Lengvuosius, Krovininius, Mikroautobusus.Autobusus, Priekabas, Puspriekabes...
Automobilių kėbulų supirkimas
Automobilių kėbulų supirkimas Superkame automobilių kėbulus, įvairias likusias dalis, metalo laužą...
Automobilių supirkimas Telšiuose
Skubus automobilių supirkimas! Superkame automobilius, tinka daužti, be TA, su įvairiais defektais...